hottie heels

Představte si tanečnice, které zvládají dynamický tanec na podpatcích a vypadají u toho tak žensky! Představujeme vám hottie heels z Los Angeles!

Co nabízím

Osobitý styl z Los Angeles

Hottie heels jsou vlastně takový "Ladies dance", tzn. tanec určený ženám. Vyznačují se velkou dávkou ženskosti a kladou důraz na vizuální přitažlivost, něžnost i vášeň. Ve většině případů uvidíte tančit hottie heels na vyšších botech.

Přímo od Michelle JERSEY Maniscalco

S Michelle Jersey Maniscalco a jejími hottie heels jsem setkala před několika lety při své první návštěvě tanečního studia Millenia Dance Complex v Los Angeles. Vzalo mě to a už nikdy nepustilo!

Nabídka vystoupení

Naše vystoupení dokážou zpestřit jakoukoliv vaši akci. Dokážeme vás nadchnout, rozproudit, zkrátka - vyvolat ve vás emoce. Milujeme to! Pro vystoupení je vybraných 5 tanečnic z Local Girl Gang, nicméně počet lze domluvit i individuálně. Nevybrali jste si z nabídky vystoupení? Napište nám Vaši představu a určitě něco vymyslíme.

Nabídka vystoupení

Hottie Heels

Hottie Heels

Dynamický, pestrý a vášnivý taneční styl z LA.

Burlesque

Burlesque

Taneční vystoupení laděné do kabaretu. Skvělá podívaná, svůdnost a ženskost v jedné show. Největší inspirací je pro nás v tomto směru film Varieté.

Rock Heels

Rock Heels

Na okamžik se staneme divokými kočkami Rock&Rollu. Dynamická a sexy showcase. WE LOVE ROCK!

Combo

Combo

Jak už název napovídá, jedná se o vystoupení zmixované z různých tanečních stylů. (Ladies dance, Twerk, Dancehall, LA style apod.). Bude vás bavit!

Tanečnice Hottie Heels

Naše láska

Los Angeles

Máte nějaké místo na zemi, kde jste nechali své srdce? Pro mě je to Los Angeles. Určitě jsou mnohem krásnější místa na zemi, jde o to, že.... přesně nedokážete vysvětlit, proč vás to někam tak táhne. A to je možná ono. Je to tajemné. Nicméně, faktem zůstává, že LA je meka tance, má řadu tanečních studií a já měla to štěstí několikrát navštívit to největší a nejpopulárnější. A tam jsem potkala Michelle J. Maniscalco, a díky ní jsem se zamilovala do Hottie Heels a dost možná díky nim, po 7 letech, si prohlížíte tento web.
Děkuji.